Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

BENMAX Radosław Hołyst

  Profil zweryfikowany

JAKOŚĆ i PROFESJONALIZM

  Kraków
Zarejestrowany od 29.10.2015
Rodzaj użytkownika Firma
  benmax   Dane użytkownika
Chcesz otrzymać ofertę od tego fachowca?
Kliknij na poniższy przycisk, aby wystawić zlecenie, a ten fachowiec zostanie o nim powiadomiony. Inni fachowcy również będą mogli wyrazić zainteresowanie Twoim zleceniem.
Zaproś tego fachowca

  O fachowcu

Nasza firma świadczy usługi w zakresie wykończenia mieszkań od A do Z , czyli wykonujemy wszystkie prace remontowo-budowlane (np. malowanie, gładzie, flizowanie, panele, itp.) po całkowite wyposarzenie mieszkania w meble na wymiar. Jeżeli szukają Pańśtwo solidnej i rzetelnej firmy Proszę o kontakt w celu BEZPŁATNEGO i nie zobowiązującego spotkania oraz bezpłatnej wyceny usługi. 
Zapraszamy

Słowa kluczowe

Meble na wymiar kuchnie szafy garderoby meble biurowe pokojowe , malowanie , flizowanie, glazura, sufity podwieszane

Warunki współpracy

Przy podpisaniu drugiego zlecenia rabat 10% !! Przy podpisaniu trzeciego zlecenia rabat 15% !!

  Opinie (0)