Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

Hydro-Kam - Kamil Lisicki

  Profil zweryfikowany

DOKŁADNOŚĆ,SOLIDNOŚĆ

  Kęty
Zarejestrowany od 29.10.2015
Rodzaj użytkownika Firma
  hydro_kam   Dane użytkownika
Chcesz otrzymać ofertę od tego fachowca?
Kliknij na poniższy przycisk, aby wystawić zlecenie, a ten fachowiec zostanie o nim powiadomiony. Inni fachowcy również będą mogli wyrazić zainteresowanie Twoim zleceniem.
Zaproś tego fachowca

  O fachowcu

Dokładność i solidność to nasze MOTTO!!!Jestem osobą solidną,dokładną,lubię porządek na co dzień jak i w pracy,wszystko musi być zrobione na TIP TOP.Posiadamy duże doświadczenie zawodowe. Jesteśmy firmą która nie boi się wyzwań,pracujemy rzetelnie,dokładnie,czysto...Z adowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu.Wybierając nas na wykonawce zlecenia zyskujesz fachowe doradztwo i wykonanie usługi.Na naszej stronie www.hydro-kam.pl zobaczysz zdjęcia z naszych wykonanych prac.Dołącz do naszych zadowolonych klientów.

Słowa kluczowe

Instalatorstwo,monter instalacji i urządzeń sanitarnych,instalacje Wod-Kan,C.O,kolektory słoneczne,gaz,kotłownie,usługi

  Opinie (0)