Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

"PC"

  Profil zweryfikowany

Remonty-wykończenia

  Ciechocinek
Zarejestrowany od 12.04.2018
Rodzaj użytkownika Osoba prywatna
Rok założenia 2014
  pieroo1001   Dane użytkownika
Chcesz otrzymać ofertę od tego fachowca?
Kliknij na poniższy przycisk, aby wystawić zlecenie, a ten fachowiec zostanie o nim powiadomiony. Inni fachowcy również będą mogli wyrazić zainteresowanie Twoim zleceniem.
Zaproś tego fachowca

  O fachowcu

W zawodzie od 2001 od 3lat własna firma.Wykonywane usługi.Układanie płytek terakoty,glazury,gres.Imitacje cegła kamień,imitacje gipsowe.Malowanie,gładzie,tapetowanie.Zabudowy karton-gips,podwieszane sufity,korony,ścianki działowe,poddasza.Docieplenia,odnowa elewacji,podbitki,podłogi szwedzkie,barlinka,deska.Prace wykonane na czas ustalony z inwestorem,solidnie.Cena zadawalająca obie strony.Działamy na terenie woj,Kuj-pomorskiego,Toruń i okolice,Włocławek i okolice,powiat Aleks-Kuj,Ciechocinek i okolice.

Słowa kluczowe

Remonty,wykończenia,odnowa

  Opinie (0)