Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

Budowa od podstaw domu wg projektu dom w Tymianku 10P

Lokalizacja   SŁOŃSK
Branża   Wykonanie pod klucz
Wystawione   17.04.2018
Czas trwania   Do negocjacji
Budżet   55000PLN za całość
Status   Można składać oferty
Zlecę wykonanie domu jednorodzinnego wg projektu DOM w TYMIANKU 10P (podpiwniczony) pracownia Archon do stanu surowego zamkniętego.
Interesuje mnie cena za całość czyli ściany nośne, działowe strop(monolityczny), schody, kominy, stolarka zewnętrzna oraz konstrukcja i pokrycie dachu
lub cena za metr powierzchni użytkowej ( suma powierzchni użytkowych wszystkich pomieszczeń to wg projektu 169m2 + piwnica 95 m2)
Rozpoczęcie inwestycji to Sierpień 2018.
Oczekuję solidnie wykonanej pracy zgodnie ze sztuką budowlaną (piony, poziomy, kąty, odpowiednie przewiązania materiałów budowlanych, solidne zbrojenia itp. Nie akceptuję alkoholu w godz pracy 
Oferuję dostęp do mediów, terminową zapłatę, stałą dostępność materiałów budowlanych, szczere intencje
Czekam na oferty z propozycjami konkretnych cen za wykonanie usługi czy to za całość czy za metr powierzchni użytkowej. Pozdrawiam Tomek

Oferty wykonania zlecenia

Podobne zlecenia, które mogą Cię zainteresować

Jak zdobyć zlecenie

 •   Zarejestruj się

  Rejestracja jako fachowiec jest łatwa oraz darmowa. To pierwszy krok do zdobycia zleceń i stania się rekomendowanym fachowcem.

 •   Składaj oferty

  Wybierz interesujące Cię zlecenie i złóż ofertę. Jeśli zleceniodawcy spodoba się Twoja oferta, nastąpi wtedy wymiana danych kontaktowych.

 •   Zdobywaj zlecenia

  Po wymianie danych możesz skontaktować się ze zleceniodawcą, aby doprecyzować ofertę i przekonać go, żeby zatrudnił właśnie Ciebie.

 •   Buduj reputację

  Po wykonaniu zlecenia, zleceniodawca wystawia Ci świetną opinię za ciężką pracę, która pomoże Ci zbudować reputację.

 • Zarejestruj się i zacznij zdobywać zlecenia już dziś

  Dowiedz się więcej