Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

Complex-Partner

  Profil zweryfikowany

Budowa domów, REMONTY

  Warszawa
Zarejestrowany od 21.04.2016
  complex-partner   Dane użytkownika
Chcesz otrzymać ofertę od tego fachowca?
Kliknij na poniższy przycisk, aby wystawić zlecenie, a ten fachowiec zostanie o nim powiadomiony. Inni fachowcy również będą mogli wyrazić zainteresowanie Twoim zleceniem.
Zaproś tego fachowca

  O fachowcu

Zajmujemy się głównie budową domków rekreacyjnych, altan, tarasów  - pełen zakres prac

Słowa kluczowe

Domki Warszawa, altanki Warszawa, dom na działkę, tani domek, domek drewniany, taras Warszawa, plac zabaw Warszawa

Warunki współpracy

Firma Complex-Partner specjalizuje się w budowie i wykończeniach domów z drewna oraz usługach remontowych. Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych, wykończeniowych i remontowych. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń i sprawny przebieg prac. Doradzamy, pomagamy w zakupach, dzielimy się swoimi rabatami na materiały budowlane i wykończeniowe. Przy szerokim zakresie prac oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, zapewniamy usługi kompleksowe - od A do Z. Pracujemy na podstawie umowy i kosztorysu, zawsze po oględzinach miejscu prac i poznaniu oczekiwań klienta. Wystawiamy faktury VAT, na wykonane prace udzielamy rękojmi wykonawcy i gwarancji. Cenę za dany zakres prac ustalamy przez rozpoczęciem prac, nigdy po. Prowadzimy skrupulatną ewidencję kosztów materiałowych.

  Opinie (0)