Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

Construo

  Profil zweryfikowany

Okna renowacja, serwis

  Warszawa
Zarejestrowany od 21.04.2016
  construo   Dane użytkownika
Chcesz otrzymać ofertę od tego fachowca?
Kliknij na poniższy przycisk, aby wystawić zlecenie, a ten fachowiec zostanie o nim powiadomiony. Inni fachowcy również będą mogli wyrazić zainteresowanie Twoim zleceniem.
Zaproś tego fachowca

  O fachowcu

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku firma Construo S.C. jako jedna z niewielu w regionie podjęła się rozwiązania problemu profesjonalnej naprawy stolarki okiennej i drzwiowej wykonanej z PCV, drewna klejonego oraz aluminium.
Działamy na terenie województw podlaskiego i mazowieckiego. Przy większych zleceniach na terenie całego kraju.
Nasi serwisanci to wysoko wykwalifikowana kadra z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem - przygotowana do obsługi technicznej oferowanych na rynku produktów okiennych i drzwiowych.

Serwis i renowacja okien poprawia funkcjonalność i wydłuża czas eksploatacji stolarki

Usługi serwisowe w zakresie okien wykonujemy na terenie województw podlaskiego i mazowieckiego w szczególności w okolicach Białegostoku i Warszawy, a  przy większych zleceniach na terenie całego kraju.

W celu spotkania i otrzymania BEZPŁATNEJ, niezobowiązującej oceny zakresu prac i kosztów prosimy o kontakt z Działem Montażu i Serwisu.

Słowa kluczowe

Naprawa okien, serwis okien, regulacja okuć, wymiana uszczelek, drzwi serwis, naprawa drzwi, okucia okienne, wymiana szyb, uszczelki okienne, stolarka drewniana, renowacja okien, malowanie okien

Warunki współpracy

Bezpłatna wycena po oględzinach u klienta. Płatność gotówką lub przelewem na konto po wykonaniu usługi.

  Opinie (0)