Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

Izabela Wolikowska

  Profil zweryfikowany

TYNKI MASZYNOWE NA GŁADKO

  Wrocław
Zarejestrowany od 26.10.2015
Rodzaj użytkownika Firma
  iwolikowska   Dane użytkownika
Chcesz otrzymać ofertę od tego fachowca?
Kliknij na poniższy przycisk, aby wystawić zlecenie, a ten fachowiec zostanie o nim powiadomiony. Inni fachowcy również będą mogli wyrazić zainteresowanie Twoim zleceniem.
Zaproś tego fachowca

  O fachowcu

Specjalizacja naszej firmy to TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE oraz CEMENTOWO-WAPIENNE utwardzane i zacierane mechanicznie na gładko-POD MALOWANIE! Powierzchnie otynkowanych przez nas ścian i sufitów są idealnie równe i nadają się od razu pod malowanie (nie ma potrzeby wykonywania gładzi co pozwala Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze). 
Nasza firma w 2006 roku zapoczątkowała w Polsce technologię tynków zacieranych mechanicznie. Nasze gładkie tynki tradycyjne cementowo-wapienne są twarde, zdrowe, oddychające i antyalergiczne. 
Aby ustalić dogodny termin realizacji prac tynkarskich prosimy o wcześniejszy kontakt! - Na życzenie Państwa zajmiemy się kompleksowo całym zakresem prac: sprowadzeniem materiałów, zabezpieczeniem okien, drzwi i instalacji, wykonaniem tynków oraz posprzątaniem po sobie budowy. 

Nasza oferta to również : tynkowanie poddaszy w systemie STUCANET oraz w zabudowie GK, docieplenia, elewacje, tynki gipsowe twarde Knauf Diamant , tynki twarde gipsowe Dolina Nidy Zeta, tynki renowacyjne, posadzki z miksokreta oraz docieplenia poddaszy pianką poliuretanową.

AUTORYZOWANY PARTNER FIRMY DOLINA NIDY, ATLAS, KNAUF, BAUMIT, KREISEL, POLYCHEM.
Zapraszamy do obejrzenia naszych tynków na budowach przez nas już zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji (MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA ŚCIAN POMALOWANYCH)

Słowa kluczowe

Tynki maszynowe Wrocław, Tynki Cementowo Wapienne Wrocław, Tynki Gipsowe Wrocław, Tynki Wrocław, Tynki tradycyjne, tynki Kąty Wrocławskie, Tynki Dolny Śląsk, tynki Oborniki Śląskie, tynki

Warunki współpracy

Najpierw zapraszamy do obejrzenia naszych prac na żywo. Następnie przyjedziemy do Państwa na budowę i wykonamy bezpłatny kosztorys! Pisemna gwarancja : 10 LAT ! OSCAR-BUD TYNKI ZACIERANE NA GŁADKO-POD MALOWANIE! NIE RYZYKUJ I POSTAW NA JAKOŚĆ !!!

  Opinie (0)