Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

Przemysław Padamczyk

  Profil zweryfikowany

Brukarstwo-Budowa-Ogrody

  Błonie
Zarejestrowany od 09.10.2015
Rodzaj użytkownika Osoba prywatna
  ppadamczyk   Dane użytkownika
Chcesz otrzymać ofertę od tego fachowca?
Kliknij na poniższy przycisk, aby wystawić zlecenie, a ten fachowiec zostanie o nim powiadomiony. Inni fachowcy również będą mogli wyrazić zainteresowanie Twoim zleceniem.
Zaproś tego fachowca

  O fachowcu

Firma oferuje kompleksowe prace brukarskie, budowlane oraz ogrodnicze. Wykonujemy duże zlecenia jak i małe prace weekendowe takie jak: parkingi, drogi, wjazdy, podwórka, tarasy, schody ścieżki alejki, pielęgnacja ogrodów, zakładanie trawników, prace porządkowe itp. Wykonujemy również ogrodzenia z siatki, słupki i cokoły klinkierowe,, fundamenty, bramy oraz prace ogólnobudowlane. Poprzez fachowe i indywidualne  podejście do każdego zlecenia wyrobiliśmy sobie dobra markę na oferia.pl oraz innych portalach, otrzymując wiele pozytywnych ocen przez grono zadowolonych klientów. Wszystkie prace pokazane na zdjęciach są wykonane przez moja firmę i są do obejrzenia w okolicach Warszawy. Posiadamy duże rabaty na materiały budowlane, współpracujemy z MARK-BET  w Markach oraz LUX-DOM w Modlinie. Zapewniamy transport materiałów budowlanych (HDS), piasku, czarnoziemu, kruszyw po konkurencyjnych cenach.  Na nasze prace udzielamy trzy letniej gwarancji. Kosztorys, wycena gratis. Więcej informacji udzielę poprzez email oraz telefonicznie. 

Współpracujemy również z arch. kraj. Dariuszem S. Jest to bardzo doswiadczona osoba w swojej branży. Jego praca przebiega następująco. Przyjezdża na miejsce budowy, wykonuje nie zbędne pomiary działki oraz budynków następnie przez okres około tygodnia wykonuje 3 różne projekty z wszelkimi uwagami przekazanymi przez inwestora. Następnie z tych projektów wybierany jest jeden na którego można na nieść poprawki lub przenieść coś z pozostałych projektów. Po zatwierdzeniu projektu przekazywany jest on wykonawcy ze wszystkimi niezbędnymi miarami. Cała operacja przy powierzchni do 150 m2 to koszt 400-600 zł

statnie zdjęcia galeri przedstawiają ceny materiałów POLBRUK na rok 2013

Kostka brukowa wykorzystywana jest jako budulec trwałych i estetycznych nawierzchni chodników i podjazdów. Kostka brukowa może być również stosowana w ogrodzie – często właśnie z tego materiału wykonane są alejki i ścieżki ogrodowe.

Przed rozpoczęciem prac należy dobrać odpowiednią grubość kostki. Budulec wybieramy pod kątem natężenia ruchu oraz obciążenia jakie będzie na niego działały. W miejscach gdzie będzie odbywał się wyłącznie ruch pieszy np. ścieżki w ogrodzie, wystarczy zastosować kostkę o grubości od 4 do 6 cm. Koszt ułożenia metra kwadratowego takiej kostki wynosi średnio 86 zł. Na podjeździe należy ułożyć kostkę o grubości minimum 6 cm. Za wykonanie metra kwadratowego podjazdu zapłacimy od 80 do 140 zł. Jeżeli jednak na powierzchni przewidziany jest ruch kołowy cieżkich pojazdów trzeba wybrać kostkę o grubości 8 cm i więcej.

Warto pamiętać również o kosztach dodatkowych prac np. związanych z obsadzeniem obrzeża. Za wykonanie metra bieżącego obrzeża betonowego należy zapłacić ok 16 zł

Ostateczne koszty należy bezpośrednio ustalić z wykonawcą. Kwoty użyte w teksie zostały uśrednione i mają charakter poglądowy. Ceny za usługi kompleksowe.

Słowa kluczowe

Brukarstwo, ogrodzenia, uslugi budowlane, transport HDS, ogrody, budowa, dom, trawnik, brukarz, kostka, klinkier, dach,

Warunki współpracy

Termin rozpoczęcia prac remontowych ustalamy wcześniej,min.3 dni.Przed przystąpieniem do prac sporządzam pisemną umowę w której zawarte są terminy wykonania prac,prace zlecone przez zleceniodawce,materiały jakie będą potrzebne,wszystkie szczegóły dotyczące zaliczki na materiał oraz wynagrodzenia.Umowa zawiera również gwarancję na okres 36 miesięcy.Przed podpisaniem zleceniodawca ma oczywiście wgląd do umowy i prawo do wniesienia poprawek lub o dopisanie swoich warunków.Do każdej umowy dołączany jest cennik firmy z obowiązującymi stawkami.

  Opinie (0)