Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

JAK TO DZIAŁA

Trudno jest znaleźć fachowca godnego zaufania. Goforpro stworzył inteligentny sposób dopasowywania, który pozwoli Ci pewnie wybrać właściwą osobę do wykonania Twojego zlecenia.

Wystaw zlecenie

Poszukujesz fachowca?

Wystaw zlecenie

To proste oraz całkowicie darmowe. Kiedy Twoje zlecenie będzie wystawione, zainteresowani fachowcy złożą Ci swoje oferty.

Zacznij od dokładnego opisania zlecenia, podaj przybliżony budżet oraz oczekiwany czas realizacji. Pamiętaj, że szczegółowy opis przyciągnie większą liczbę fachowców i ułatwi im wycenę prac. Dodatkowo, możesz wyszukać fachowców i zaprosić wybranych do złożenia Ci oferty.

  Dowiedz się więcej jak wystawić zlecenie albo jak zaprosić danego fachowca do złożenia oferty.

Wybierz fachowca

Wybierz spośród lokalnych fachowców zainteresowanych zleceniem. Dane kontaktowe są wymieniane, kiedy o tym zadecydujesz.

Przejdź do profilu każdego fachowca, żeby dowiedzieć się więcej o jego działalności oraz kwalifikacjach. Zwróć uwagę na lokalizację danego fachowca oraz opinie wcześniej wykonanych prac. Następnie porównaj złożone oferty i wybierz najlepsze - wtedy nastąpi wymiana danych kontaktowych. Skontaktuj się z fachowcami i wybierz tego, który najbardziej Ci odpowiada.

  Dowiedz się więcej jak wybrać najlepsze oferty oraz jak wybrać odpowiedniego fachowca.

Wystaw opinię

Po wykonaniu zlecenia wystaw fachowcowi opinię. Opinie wynagradzają dobrze wykonaną pracę i pociągają do odpowiedzialności.

Wystaw fachowcowi opinię za dobrze wykonaną pracę. Nasz system opinii sprawia, że fachowcy skupiają się na dostarczeniu jak najlepszych usług, aby otrzymać pozytywną opinię a potencjalni klienci mogą łatwiej ocenić z kim współpracować.

  W Goforpro dbamy o wiarygodność, dlatego publikujemy wszystkie wystawione opinie. Dowiedz się więcej jak wystawić opinię.

Szukasz klientów?

Złóż oferty

Otrzymasz od nas powiadomienia o nowych zleceniach, które odpowiadają Twoim branżom i lokalizacji. Ty wybierasz, które zlecenia Cię interesują.

Jak tylko uzupełnisz swój profil zaczniesz od nas otrzymywać powiadomienia o nowych zleceniach pasujących do podanych przez Ciebie kryteriów. Wybierz zlecenia, które Cię interesują i złóż oferty poprzez formularz znajdujący się na stronie zlecenia.

  Chcesz zwiększyć swoje szanse na wygranie zlecenia? Dowiedz się jak stworzyć atrakcyjną ofertę.

Zostań wybrany

Zleceniodawcy wybierają spośród nadesłanych ofert. Jeśli zostaniesz wybrany, uzyskasz dostęp do danych kontaktowych zleceniodawcy.

Jeśli zleceniodawcy spodobała się Twoja oferta to może zadecydować o wymianie danych kontaktowych, aby nawiązać z Tobą bezpośrednią relację i doprecyzować szczegóły oferty. Wówczas możesz przekonać zleceniodawcę, dlaczego powinien zatrudnić właśnie Ciebie.

  Dowiedz się więcej jak przygotować się do kontaktu ze zleceniodawcą.

Buduj reputację

Zdobądź pozytywną opinię od zadowolonego zleceniodawcy. Dzięki opiniom, które gromadzisz zyskujesz zaufanie w oczach zleceniodawców.

Po wykonanej pracy zleceniodawca wystawi Ci stosowną opinię, która będzie widoczna dla wszystkich odwiedzających Twój profil. W ten sposób nasz system opinii pomaga Ci zadbać o wizerunek Twojej firmy i, dzięki temu, dotrzeć do większej liczby klientów.

  Dowiedz się więcej jak działa system opinii Goforpro.

Starannie wybrani fachowcy

W Goforpro jesteśmy wymagający. Nasza reputacja jest tylko tak dobra, jak dobrzy są nasi fachowcy, dlatego stale monitorujemy aktywność każdego fachowca na stronie, aby upewnić się, że zawsze spełniają nasze wysokie standardy.

Zaawansowany system dopasowywania

Po wystawieniu zlecenia, nasz algorytm dopasowywania znajduje i powiadamia odpowiednich fachowców, którzy mogą wówczas złożyć Ci swoje oferty. Następnie sprawdzasz ich profile, doświadczenie oraz wystawione opinie. Dane kontaktowe są wymieniane, kiedy o tym zadecydujesz.

Odpowiedzialność dzięki opiniom

Nasz system opinii pozwala upewnić się, że fachowcy są wynagradzani za dobrze wykonaną pracę oraz pociągani do odpowiedzialności za problemy. Fachowcy szukają możliwości zbudowania znakomitej reputacji w Goforpro, a wystawiane opinie im to umożliwiają.

Szukam fachowca

Potrzebujesz pomocy przy następnym zleceniu? Wystaw zlecenie, przeczytaj opinie i zatrudnij już dziś

Wystaw zlecenie

Jestem fachowcem

Jesteś wykwalifikowanym i pracowitym fachowcem? Zobacz, jak możemy Ci pomóc zdobyć więcej zleceń

Dowiedz się więcej