Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

O Goforpro

Pomagamy klientom znaleźć świetnych fachowców, pomagamy świetnym fachowcom osiągnąć sukces.

Trudno jest znaleźć fachowca, a jeszcze trudniej fachowca, który Ci odpowiada. Goforpro w tym pomaga.

Dziewięć na dziesięć osób przyznaje, że trudno jest znaleźć dobrego fachowca. Unikalny system dopasowywania Goforpro oszczędzi Ci zachodu związanego ze znalezieniem tego właściwego. Jak tylko wystawisz zlecenie powiadomimy o nim odpowiednich fachowców i Ci, którzy są zainteresowani złożą Ci swoją ofertę. Na profilu fachowca masz wgląd do jego doświadczenia oraz wystawionych opinii, które pomogą Ci wybrać tego odpowiedniego.

A jeśli uważasz, że fachowcy szukający pracy mają łatwiej, pomyśl jeszcze raz. Znalezienie klientów wydaje się czasem niemożliwe, a tradycyjna reklama czy katalogi prawie nigdy nie zdają egzaminu. Fachowcy potrzebują skupić się na dostarczaniu klientom usług najwyższej jakości, bez konieczności martwienia się o kolejne zlecenie. Dzięki systemowi opinii Goforpro, dzisiejszy klient pomaga fachowcowi zdobyć jego kolejne zlecenie.

Przy obecnej konkurencji trudno jest wypromować swoją działalność. Goforpro pomaga łatwiej dotrzeć do rzetelnych fachowców i pozwala im ugruntować swoją pozycję na rynku.

Zaangażowany zespół pomaga Ci odnieść sukces

Po kilku nieprzyjemnych doświadczeniach związanych z zatrudnianiem fachowców, Mike Douieb, absolwent inżynierii Politechniki Warszawskiej, i Karolina Apanowicz, dyplomowana tłumaczka Uniwersytetu Wraszawskiego, marzyli o lepszym sposobie na znalezienie lokalnych, sprawdzonych fachowców. Zaczęliśmy od razu pracę nad realizacją tego marzenia tworząc serwis, który daje możliwość wyboru fachowca w oparciu o jego reputację. Po roku pracy, kilku falstartach i wielu nieprzespanych nocach, serwis Goforpro ujrzał światło dzienne.

Od tamtego momentu, pomogliśmy tysiącom zleceniodawców znaleźć odpowiedniego fachowca i zapewniliśmy tysiącom fachowców z całej Polski stałe źródło pracy.

Zainspirowani żywymi reakcjami zadowolonych zleceniodawców, wciąż ciężko pracujemy, aby upewnić się, że Goforpro jest dla zleceniodawców najlepszym sposobem na znalezienie świetnego fachowca, a dla fachowców najlepszym sposobem na sukces.

Szukam fachowca

Potrzebujesz pomocy przy następnym zleceniu? Wystaw zlecenie, przeczytaj opinie i zatrudnij już dziś

Wystaw zlecenie

Jestem fachowcem

Jesteś wykwalifikowanym i pracowitym fachowcem? Zobacz, jak możemy Ci pomóc zdobyć więcej zleceń

Dowiedz się więcej