Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

Poleć nas znajomym

Poleć Goforpro znajomemu lub koledze po fachu, a dostaniecie od nas w prezencie 40 złotych!*

To bardzo proste. Jeśli jesteś zadowolonym użytkownikiem Goforpro i uważasz, że warto promować to co robimy, poleć nas swoim znajomym. Za każdą osobę, która zarejestruje się w serwisie i zacznie korzystać z naszych usług Goforpro przyznaje 40 zł - 20zł dla osoby polecającej i tyle samo dla nowego użytkownika, aby pomóc mu na starcie.* Brzmi uczciwie?

Krok 1. Poleć nas znajomym

Opowiedz o nas Twoim klientom, znajomym, rodzinie i, korzystając z poniższego formularza, podziel się z nimi Twoim kodem referencyjnym - login do Twojego konta Goforpro.

Krok 2. Twoi znajomi przyłączają się do Goforpro

Twoi znajomi rejestrują się na naszej stronie podając Twój kod referencyjny i zaczynają korzystać z usług Goforpro. Jeśli Twój znajomy jest wykonawcą to jego kolejnym krokiem będzie uzupełnienie profilu. Jeśli zaś zarejestrował się jako zleceniodawca to musi następnie wystawić zlecenie.

Krok 3. Wszyscy korzystają

W momencie gdy polecona przez Ciebie osoba zacznie korzystać z usług serwisu Goforpro (patrz Krok 2), Wasze konta Goforpro zostaną zasilone o 20 zł.**

Wpisz adresy e-mail Twoich znajomych (po przecinku) lub przejdź do ulubionego portalu:

LUB

* Twoje konto Goforpro zostanie zasilone o 20 zł do wykorzystania na stronie serwisu.
** Konto założone przez osobę poleconą musi być autentyczne. Goforpro zastrzega sobie prawo do nie przyznania wyznaczonej kwoty w przypadku złamania Warunków korzystania ze strony.