Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

Wystaw zlecenie

Pierwszy krok w poszukiwaniu sprawdzonego fachowca.

Wystaw zlecenie i zacznij otrzymywać oferty od lokalnych fachowców. W naszym serwisie możesz przejrzeć opinie o każdym z fachowców i lepiej wybrać.

Tytuł zlecenia

Wybierz prosty i jednoznaczny tytuł, który podsumowuje treść zlecenia.

Na przykład:

  • Zlecę nałożenie gładzi gipsowej
  • Zlecę wykonanie instalacji gazowej
  • Zlecę malowanie 3 pokoi

Kategoria

Wybierz kategorię, która najlepiej odpowiada Twojemu zleceniu. Jeśli masz problem z wyborem kategorii, pamiętaj, że fachowcy z danej dziedziny zazwyczaj oferują usługi również w powiązanych z nią dziedzinach.

Wybierz kategorię
Budżet

Podaj kwotę, jaką jesteś skłonny przeznaczyć na to zlecenie. Nie będzie ona zobowiązujaca - pozwoli natomiast Wykonawcom przygotować oferty najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań.

Wybierz...
Czas trwania

Podaj przybliżony czas trwania zlecenia. Nie będzie ona zobowiązujaca - pozwoli natomiast Wykonawcom przygotować oferty najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań.

Wybierz...
Województwo

Podaj lokalizację w której zlecenie ma być wykonane.

Wybierz województwo
Miasto

Podaj lokalizację w której zlecenie ma być wykonane.

Wybierz województwo
Dołącz zdjęcia

Możesz dodać obrazki takie jak zdjęcia, plany czy rysunki – cokolwiek, co może pomóc fachowcom lepiej zrozumieć Twoje wymagania.

Wybierz zdjęcie z komputera...

Wystawić zlecenie, wyrażasz zgodę na zasady użytkowania i politykę prywatności, w tym na zasady wykorzystania plików cookie.