Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

Co mówią o nas nasi klienci

Zapoznaj się z wypowiedziami klientów, którzy zaufali Goforpro. Opinie klientów są dla nas bardzo cenne. To dzięki nim możemy stale ulepszać naszą stronę, by w pełni odpowiadała oczekiwaniom.

Używam Goforpro już ponad rok ze świetnym rezultatem dla mojej firmy. Całkowicie zmieniło to sposób w jaki szukam nowych zleceń.

— Krzysztof Miara

Strona pomaga tym, którzy mają trudności ze znalezieniem fachowca - jest bardzo łatwa w użyciu, a sama jej koncepcja jest pomysłowa.

— Olga Nowacka

Świetna strona - bardzo przyjazna dla użytkownika, a system opinii sprawia, że można być pewnym zatrudniając fachowca.

— Patrycja

Dzięki Goforpro znalazłam świetnego, lokalnego fachowca, który złożył konkurencyjną ofertę i jak dotąd wywiązał się ze wszystkich obietnic. Polecam.

— Kamila

Jak inni nowi użytkownicy tej strony jestem pod wrażeniem - to bardzo skuteczny sposób znalezienia zainteresowanych lokalnych fachowców z prawdziwymi referencjami. Strona wydaje się być bardzo dobrze zaprojektowana - nie muszę sama kontaktować się z każdym, żeby odmówić współpracy. Wybrałam trzech fachowców, miałam ze wszystkimi dobry kontakt i ogólnie uważam, że było to bardzo pozytywne doświadczenie.

— Marta

Jesteśmy nowi w naszej okolicy i strona okazała się bardzo pomocna w znalezieniu sprawdzonych lokalnych fachowców, którzy pomogą przy wykończeniu domu. Na pewno skorzystam w przyszłości, gdy będę potrzebować fachowej pomocy. Gorąco polecam.

— Natalia

Korzystam z Goforpro już prawie rok - strona jest profesjonalna i dzięki niej nie muszę się już martwić o kolejne zlecenia. Polecam.

— Dawid Wójcicki

Kilka dni temu wystawiłem na Waszej stronie zlecenie dotyczące zamontowania kotła grzewczego. Chciałem powiedzieć, że byłem pod wrażeniem odzewu. Po otrzymaniu 3 ofert wybrałem w końcu fachowca, ale szczerze mówiąc była to trudna decyzja. W rezultacie wybrałem najdroższą ofertę. Cena nie była aż tak istotna, szukałem fachowca godnego zaufania i wydaje mi się, że go znalazłem. Nie mówię, że pozostałym nie można było zaufać, ale właśnie trudno było zdecydować się na jednego. Dzięki!

— Kamil Szulborski

Chciałam skorzystać z okazji i powiedzieć jak bardzo jestem zadowolona od kiedy założyłam konto na Goforpro. Mieszkam sama w domu, który stale wymaga remontów i Wasza strona okazała się ogromną pomocą.

— Anna Chojnowska

Dobra strona. Znalazłam fachowca, który wykonał zlecenie tego samego dnia, także super.

— Kasia Małecka

Cieszę się, że znalazłam Goforpro - świetny pomysł, strona prosta w użyciu. Na pewno tu jeszcze wrócę i z całą pewnością polecę znajomym.

— Zuza Kozłowska

Jak do tej pory jestem zadowolony z korzystania ze strony - profil fachowców jest przejrzysty, proces składania ofert jest prosty. Na pewno będę dalej korzystał.

— Wiktor Janiak

Dzięki Goforpro.pl jest mi łatwiej pozyskać nowych klientów przez internet co jest w tych czasach koniecznością. Strona jest przy tym łatwa w użyciu.

— Jarek G.

Goforpro zmienił sposób w jaki prowadzę biznes i znajduję nowych klientów. Teraz mam natychmiastowy dostęp do zleceń w mojej okolicy i mogę łatwo budować swoją reputację.

— Mateusz Kania

Serwis Goforpro bardzo pomógł mi w znalezieniu rzetelnych fachowców. Praktyczne jest to, że nie trzeba już samemu wydzwaniać po firmach. Dzięki temu, że w Goforpro fachowcy sami się zgłaszają i oferują swoje usługi zaoszczędziłem dużo czasu. Ponadto, miałem pewność, że ekipa dobrze wykona swoją pracę, aby uzyskać pozytywną opinię.

— Darek

Zatrudnij fachowca

Nasi fachowcy są gotowi do pomocy. Wystaw zlecenie, przeczytaj opinie i zatrudnij już dzisiaj.

Zobacz także