Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

TWOJA PRACA
JEST TUŻ ZA ROGIEM

W Twojej okolicy może być dużo ofert pracy, ale nie zawsze łatwo do nich dotrzeć. Dlatego Goforpro informuje Cię o zleceniach wystawionych blisko Ciebie.

Zarejestruj się

Intuicyjny i łatwy w użyciu

Znajdź swoje kolejne zlecenie w kilka kliknięć myszką.

Wyślij oferty do zleceń w Twojej okolicy

Otrzymasz od nas powiadomienia o zleceniach, które odpowiadają Twoim branżom i lokalizacji. Ty wybierasz, które zlecenia Cię interesują.

Zleceniodawcy wybierają spośród nadesłanych ofert

Zwracają oni uwagę na profile oraz opinie o fachowcach. Jeśli zostaniesz wybrany, uzyskasz dostęp do danych kontaktowych zleceniodawcy.

Zbuduj reputację dzięki dobrze wykonanej pracy

Zdobądź pozytywną opinię od zadowolonego zleceniodawcy. Dzięki opiniom, które gromadzisz zyskujesz zaufanie w oczach zleceniodawców.

Zobacz jak działa Goforpro

Bez obciążenia dla kieszeni

Utrzymujemy niskie koszty, aby pomóc Ci odnieść sukces.

Dokładamy wszelkich starań, abyś utrzymał swój biznes pomagając Ci znaleźć klientów przy minimalnym koszcie.

Rejestracja nic nie kosztuje. Od razu zaczynasz otrzymywać powiadomienia o nowych zleceniach oraz zyskujesz możliwość promowania Twojego biznesu za darmo.

Kiedy czujesz, że jesteś gotowy, możesz w każdej chwili przejść na konto Biznes lub Partner, aby wnieść swój biznes na wyższy poziom.

Zobacz cennik serwisu Goforpro

Starter

0 /m-c

Biznes

od 49 29 /m-c

Partner

od 119 59 /m-c

Otrzymuj informacje o zleceniach w Twojej okolicy

Zarejestruj się

Wypromuj swoją firmę

Zbuduj sobie reputację solidnego fachowca dzięki pozytywnym opiniom.

Feedback to jak ulepszona poczta pantoflowa.

W Goforpro kładziemy szczególny nacisk na wiarygodność wystawianych opinii, aby wypromować najlepiej ocenianych i godnych zaufania fachowców.

Postaraj się jak najlepiej wykonywać zlecenia, żeby otrzymać pozytywne opinie od zadowolonych klientów. Z każdą pozytywną opinią rośnie Twoja reputacja oraz szanse na zdobycie większej ilości zleceń.

Opinia o Elektro-Art:

Zlece wylewki anhydrytowe Wylewki

Bardzo profesjonalny fachowiec, zlecenie wykonane jak nalezy. Polecam!

 •   • 

Wypełnij luki w harmonogramie

Bądź na bieżąco z lokalnymi zleceniami dzięki dopasowanym powiadomieniom.

Masz wystarczająco dużo pracy, aby sobie radzić, ale zawsze jest miejsce na więcej.

Kiedy będziesz szukać pracy, w Goforpro znajdziesz zlecenia w Twojej okolicy, dzięki którym uzupełnisz swój harmonogram.

Aby oszczędzić Ci czasu i pieniędzy, zlecenia odpowiadające Twoim preferencjom zostaną wysłane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej. Preferencje możesz zmienić w każdej chwili.

Dołącz do grona fachowców

Nie marnuj cennego czasu! Z nami łatwo i szybko pozyskasz nowych klientów i zbudujesz solidną reputację.

Zarejestruj się