Skrypt JavaScript musi być włączony, aby można było korzystać z serwisu goforpro.pl. Wydaje się, że obsługa skryptów JavaScript jest wyłączona lub skrypty te nie są obsługiwane przez Twoją przeglądarkę. Aby korzystać z serwisu goforpro.pl włącz obsługę skryptów JavaScript zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

  Używasz starej wersji Internet Explorera. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji Internet Explorera lub do innej przeglądarki (Google Chrome, Firefox, itp.)

Zaufanie i bezpieczeństwo

Monitorujemy

W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników, nieustannie monitorujemy aktywność w serwisie, by upewnić się, że warunki korzystania ze strony są ściśle przestrzegane.

Słuchamy

Zachęcamy społeczność Goforpro do zgłaszania podejrzanych zachowań i problemów technicznych poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie Kontakt.

(Przeciw) Działamy

Współpracujemy z zespołem testerów, którzy pomagają wychwycić potencjalne zagrożenia i podejmują kroki mające na celu ochronę bezpieczeństwa korzystania z Goforpro.

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne

Codziennie pracujemy nad zapewnieniem bezpiecznego użytkowania Goforpro.

Bezpieczeństwo

System monitorowania aktywności w Goforpro pozwala zapewnić Twoje bezpieczeństwo, zabezpieczyć prywatne informacje oraz chronić Twoje konto przed nieautoryzowanym dostępem.

Przejrzystość

Nie zatrudniaj "w ciemno"! Poznaj fachowców dzięki szczegółowym profilom oraz weryfikacjom. Sprawdź ich kwalifikacje oraz opinie innych zleceniodawców. Dowiedz się więcej o tym jak wybrać dobrego fachowca.

Komunikacja i Prywatność

Goforpro szanuje Twoją prywatność. Dzięki wewnętrznemu systemowi wiadomości prywatnych możesz rozmawiać z fachowcami bez ujawniania swojego adresu e-mail. Twoje dane kontaktowe są udostępniane jedynie wybranym przez Ciebie wykonawcom.

Centrum Pomocy

Masz pytanie lub potrzebujesz porady? Skonsultuj nasze Najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami przez stronę Kontakt. Nasi konsultanci udzielą odpowiedzi w ciągu 24 godzin od przesłania zapytania.

Bezpieczeństwo

W Goforpro ściśle współpracujemy z liderami na rynku płatności takimi jak PayPal czy Przelewy24, by zapewnić bezpieczeństwo transakcji w naszym serwisie. Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie transakcji.

Przejrzystość

Daj się poznać od najlepszej strony! Zamieść na swoim profilu informacje o Tobie bądź Twojej firmie, Twoich kwalifikacjach oraz dotychczasowych projektach. Wzbogać swój profil dodając zdjęcia oraz weryfikacje.

Komunikacja i Prywatność

W Goforpro chronimy dane osobowe wszystkich użytkowników. W związku z tym pierwszy kontakt ze zleceniodawcą odbywa się poprzez wewnętrzny system składania ofert. Wymiana danych kontaktowych następuje wtedy, gdy zleceniodawca wyrazi zainteresowanie Twoją ofertą.

Centrum Pomocy

Masz pytanie lub potrzebujesz porady? Skonsultuj nasze Najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami przez stronę Kontakt. Nasi konsultanci udzielą odpowiedzi w ciągu 24 godzin od przesłania zapytania.

Szukam fachowca

Potrzebujesz pomocy przy następnym zleceniu? Wystaw zlecenie, przeczytaj opinie i zatrudnij już dziś

Wystaw zlecenie

Jestem fachowcem

Jesteś wykwalifikowanym i pracowitym fachowcem? Zobacz, jak możemy Ci pomóc zdobyć więcej zleceń

Dowiedz się więcej